На 30.01.2023 г. психологът от ЦПЛР, гр. Мизия проведе тренингово обучение на учениците от V до VII клас от ОУ „Христо Ботев“, с. Крушовица.
Разгледаната тема „Психическият тормоз сред подрастващите“ разкри пред децата различните лица на тормоза, които често е възможно да бъдат подценени или игнорирани. Те бях запознати с презентация по темата, съчетана с игри, които да подбудят процес на преосмисляне и осъзнаване за това какво означава тормоз. Изпитаха чрез игрови дейности силата на добрите думи и влиянието на групата върху емоциите на всеки човек.
Децата се включиха в групови дискусии, като споделяха своите житейски впечатления и опит за това какво е тормоз, неговите видове и проявления.
Благодарим на всички участници за активното участие и интерес към поставената тема и им желаем да сбъдват своите мечти в свят, изпълнен с ценности!
#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 25%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */